Aylık Yemek Listesi

Özel Sirac Koleji insanlığa; ilim, edep, ahlak, medeniyet gibi birçok konuda katkıda bulunmuş olan Ecdadını örnek alıp, köklü medeniyet mirasına sahip çıkan nesiller yetiştirmeyi hedefliyor. Verdiği, güvenilir ve ahlaklı eğitimle ecdadı ile torunları arasında sağlam bir köprü olmayı amaçlıyor. Vicdanın ziyası ve aklın nuru ile hakikate ulaştıran bir akademik eğitim anlayışını benimsiyor.

İletişimlerinde Kalbini kullanan, ‘’KALPDEN KALBE KÖPRÜLER OLUŞTURAN’’ şefkati rehber edinen, alanında uzman, idealist, hayatlarıyla birlikte lisan-ı halleriyle de rehber olan eğitimci kadrosu ile faaliyetlerine devam ediyor.

İLİM ALLAH’I TANITAN BİLGİDİR

Sirac Eğitim Kurumları manevi eğitimi kendisine misyon edindiği gibi fen ilimleri de manevi ilimlerden ayrı olmayacağını, bu misyonunun içerisinde ilke haline getirmiştir.

Yetiştirdiği nesillere, İLİM ALLAH’I TANITAN BİLGİDİR kaidesi ile verilen tüm eğitimlerde Allah’a giden bir yol olduğunu, kendilerinin de bu yolda birer yolcu olduklarının farkında olmalarını sağlıyor.

Ayrıca bilim ve teknolojide çağı yakalamakla beraber insanlık ve Alem-i İslam için çalışıp ileriye yönelik hedefler koyarak insanlığa katkı sağlamayı hedefleyen eğitim anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor.