“Öğretmenler beklentilerimi çok güzel karşılıyor”

Kurumdan çok memnunum. Öğretmenlerin her biri çok mütevazı ve çocuklarımızla çok ilgililer. Manevi duygulara önem verilmesi ve bu duyguların çocuklarımıza güzel bir şekilde aktarılmasından dolayı çok memnunluk duyuyorum.

Hira ÖZUZUN

“İNANAN, İMANLI GELECEK NESİLLER YETİŞİYOR”

İnanan, imanlı gelecek nesiller yetiştirme konusunda gayretleriniz her türlü takdirin üzerindedir. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim.

Zeynep Zülal ARSLAN

“HELAL GIDA NOKTASINDAKİ HASSASİYETİNİZ TAKDİRE ŞAYAN”

Maneviyat ve ahlaki değerler açısından Sirac Koleji çocuğumuza çok şey kattı. Oğlumuza verdiğiniz gerek manevi gerekse de akademik eğitim için teşekkür ederiz.

Muhammed Furkan TORUN

“TATİLDE BİLE ÖĞRETMENLERİİNİ SAYIKLIYOR”

Sirac Kolejindeki öğretmenlerden çok memnunuz. Dini eğitimin çocuklara sevdirilerek ve kalıcı olarak verilmesi çok güzel. Kızım severek gidiyor okula ve öğretmenlerini çok seviyor.

Sare ALAGÖZ

“ÖĞRETMENLERİN ŞEFKATİ KARŞISINDA ANNELİĞİMDEN UTANDIM”

Çalışıyordum, yavrum doğduktan sonra 2 yıl onunla beraber evde vakit geçirdim. İşe başlama zamanı yaklaşınca Helal Gıdaya dikkat eden bir kreş aramaya başladım. Açıkcası bulabilir miydim bilmiyordum. Tavsiye üzerine Sirac Kolejinin ismini duydum. Gittim konuştum araştırdım Allah onlardan razı olsun. İki buçuk yaşındaki yavrumu Sirac’ın şubesi olan Gülistan Anaokuluna hiç gözüm arkada kalmadan bıraktım

Said DURMUŞ’un Annesi

Perspiciatis faucibus dolor amet purus unde om iste mattis natus sit! Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing metus sit amet. In eu justo a felis lorem ipsum – amet faucibus ornare vel id metus. Maecenas sit amet tincidunt elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas ulla!

Helen Blackwoodour regular client

Mauris euismod ante a mauris ultrices malesuada. ivamus tempus gravida elit, eu accumsan dui consectetur sed. Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus.

Robert Greenfieldour regular client

Nullam rutrum velit. Maecenas sit amet tincidunt elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas!

Rachel Smithregular customer

Curabitur laoreet fringilla lorem ipsum porta! Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas ulla! Curabitur laoreet fringilla lorem ipsum porta. Nullam rutrum velit. Maecenas sit amet tincidunt elit. Pellentesque habitant morbi tristique.

Alex Smithregular customer

Nullam rutrum velit. Maecenas sit amet tincidunt elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus!

Diana Jonesregular customer